Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

İHS’den Hosting Alana Domain Bedava

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
İHS firması Türk firmalar arasından güvendiğim en iyi firmalardan biridir. Biraz fazla resmi çalışıyorlar bence ama bence olması gereken. Resmiden kastımız mesai saatleri dışında işlem yaptırmanız biraz zor ama gene yardımcı oluyorlar.

Yeni başlattığı kampanyalardan biri de hosting alımlarında alan adını hediye ediyor olması. Tabi bu belirli kategoride yer alan hostinglerde geçerli. Fiyatlara göz atmanızı tavsiye ederim. Reseller olarak kullanabileceğiniz uygun hosting paketleri bulunuyor.

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kupona ihtiyacı yok. İHS ürün incelemesi sırasında yararlanabileceğiniz kampanyaları direkt size sunuyor. Bazı paketlerde yıllık alıma 2 ay ücretsiz olarak da indirimler mevcut. Yani hem 2 ay indirimli hem domain hediyeli satın alma gerçekleştirmeniz mümkün.

Kampanya geçerlilik süresi şu an için 31.12.2020 tarihine kadar görülüyor.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst