Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

İlaç Bağımlısı Olmaktan Kaçın

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Özellikle şu an içerisinde bulduğumuz durumda her çözümü ilaçta aramaktan kaçmanız gerekli.
Mesela baş ağrısı. Kimisi en ufak ağrıda hemen çareyi ağrı kesici hapta bulur. Hatta öyleki bazıları yok o beni kesmez daha kuvvetli olsun ister. Bu çok yanlıştır. Baş ağrısı farklı basit çözümlerle de hal olabilir. Hafif egzersiz, ufak masaj hatta sadece su içmek bile ağrıyı dindirir. Mümkünse uyuyun ve ağrınızı düşünmeyin. Bu gibi alternatif çözümler yerine direkt ilaca başvurmanız ister istemez sizi bağımlı hale getirebilir.
Ayrıca ilaç kullanımı kesinlikle doktor kontrol altında olmalı. Bir diğer örnek vitamin ilacı. Kafanıza göre vitamin takviyesi alamazsınız. Bunu ancak gerekli testler sonucunda düşük olan değere göre almalısınız.
Corona virüsü nedeniyle insanlar daha fazla tedirgin oluyor. Ancak bu süreçte en büyük ilaç doğal beslenme. Mesela her gün meyve yiyin. Portal, muz, elma gibi besinleri tüketin. İsterseniz sıkarak kendinize bir kokteyl yapın. Yani bunu bir eğlence haline getirin. Yemeğinizin yanında şalgam, turşu, yoğurt, soğan gibi ek besinleri tercih edin.
Kendimize iyi baktığımız sürece dinç olabiliriz. Bu yüzden en kuvvetli ilaç gene kendimiz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst