Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

İnstagram Yeni Filtresi Hangi Palyaçosun Güncellemesi Geldi

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Sosyal medya devi İnstagram artık standartlar dışına çıkmaya devam ediyor. Bir zamanların sadece fotoğraf paylaşma platformu olan yazılım hikaye ve daha birçok özelliğiyle artık kullanılmaya devam ediyor. Facebook tarafından satın alınması sonrasında hızlı bir süreçle ilerleme devam etmekte

Sen kimsin adlı filtre son zamanların en çok tutulan özelliği oldu. Bunu fark eden İnstagram da bu konuda yeni bir özellik daha ekleyerek Hangi Palyaçosun diye kullanıcılarına sordu. Sen kimsin ile aynı yapıda çalışan özelliğin sonunda ekranda sizin yüzünüzün göründüğü bir ayna çıkarak size palyaço denilmekte. Yani aslında bir şaka filtresi olarak düzenlenen özellik.

Sen kimsin özelliği kalabalık bir ortamda telefon elden ele gezerek uzun süre gülmenize neden olacak hoş bir özellik ama bu palyanço özelliğinin amacı ilk yapmada ortaya çıktığı için tekrarı güldürmeyecektir.

İnstagram var olan popülerliğini zaman zaman kaybettiği düşüncesiyle sürekli yeniliklerle gelişmeye devam ediyor. Bakalım önümüzdeki zamanlarda ne gibi özellikler gelecek. Whatsapp, Facebook ve İnstagram olarak 3’lü bir uygulama yapılacak olsa şaşırmam sanırım. Tek el atamadıkları sosyal medya platformu şu an için Twitter olmakta. Kuruluşundaki ilkelere sahip çıkarak yayına devam eden sosyal medya platformu Twitter bu sayede ayrı bir kitleye sahip olmakta.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst