Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

İsim Tescil Ramazan Boyunca .net Fiyatını 4,99 Dolar Yaptı

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Türk firmaları arasında yer alan İsim Tescil farklı kampanyalarla ön plana çıkan firmalardan biri. Şu an ramazan kampanyası adı altında sunduğu yeni kampanya ise bence süper. Normal de şu an domain fiyatları 10,99 dolar yani Türk lirasıyla 75 lira civarında. Tabi kurun devamlı değiştiğini düşünürsek yükselecektir. İsim tescil bu fiyatı .net alımlarında ramazan boyunca geçerli olmak üzere 4,99 dolar olarak düşürdü. Yani 75 lira olan domaini 35 lira civarına almanız mümkün.

1 yıldan fazla alım yapmak istiyorsanız ne yazık ki fiyat sadece ilk yıl için geçerli. Yani 1 yıllık alımda 4,99 $ olan fiyat iki yıl alımda toplam 15,98 $ oluyor. Bence proje denemesi yapmak isteyenler için bir yıl alım oldukça mantıklı. Hedeflerinde ilerleme kararı vermeleri halinde kayıt yenilemeyle süreci devam ettirebilirler.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst