Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Jim Carrey’nin Gerçek Hayatından Kısa Film “I Needed Color”

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Salak ile Avanak ve Kick-Ass 2 gibi daha birçok filme imza atan komedyen ve profesyonel oyuncu Jim Carrey bir dönem sinemadan uzak kalmıştı. Bu süreçte sanatla uğraşan isimle alakalı “I Needed Color” olarak kısa film yapıldı. Yaklaşık 6 dakikadan oluşan bu kısa filmi Youtube üzerinden Türkçe alt yzılı olarak izleyebilirsiniz. Hazır bir alt yazı yok ama otomatik çeviri seçeneğinden Türkçe dilini seçerek izlediğini anlar seviyede bir çeviri okumanız mümkün.

Bu kısa belgesel Jim Carrey’nin gerçek hayatından oluşmakta. Öyle ki çekim yapılan yer kendi stüdyosu olmakta. Komedi filmlerindeki farklı kişiliğiyle tanıdığımız isim hayat hikayesini de kısaca özetliyor. Çocukken ceza olarak odasına gönderildiğini anlatan Jim Carrey, bunun ceza değil yalnız başına çizim yapma uğraşından dolayı onun için bir ödül olduğunu belirtiyor.

2017 yılında yayınlanan bu belgeselde aktörün bu kimliği karşısında oldukça şaşıracaksınız.

 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst