Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Kadın Dizisi Neden Final Yaptı? Son Bölümde Neler Oldu?

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Fox TV ekranlarında ekrana gelen Kadın dizisi reyting sonuçlarında her zaman zirvede olmayı başardı. 81 bölüm ekrana gelen dizi final yaparak ekranlarda ayrıldı. Ancak final yapma sebebi reyting değil dizinin sahip olduğu konu artık sürdürebilirliğini kaybettiği için böyle bir karar verilmiş oldu.

Yani TV ekranlarında hayranları tarafından çok beğenilen ve reytingleriyle lider olmayı başaran bir dizi izleyicinden kötü yorum olmadan mütevazi bir şekilde final kararı alarak ekranlara veda etti. Son bölümler de ana karakterlerden çok Şirin’in olayları ön planda yer aldı. Ve son bölümlerini Şirin karakterinin sahibi Seray Kaya’nın oyunculuğu ile izleyiciye dizi hakkında kötü yorum yaptırmamayı başardı. İlk başlarda Seray Kaya dizide herhangi bir başrol oyunculuğu niteliği taşımamaktaydı. Ancak özellikle son bölümlerde yazılan senaryo ile başrol olarak kendisinin olduğunu kanıtlayacak şekilde izleyiciyle buluştu. İzleyici sıkmayacak bir şekilde kurguyu tamamlayan dizi aldığı final kararı sonrası durumları sonuca bağlayarak son bölümde lider olarak vedasını gerçekleştirdi. Seray Kaya’nın canlandırdığı Şirin de bu son bölümlerde dizinin ayakta durmasını sağlamaya devam eden karakter oldu.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst