Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Karne Heyecanını Bitiren E-Okul Nasıl Kullanılır?

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Karne heyecanını ve aileden gizli iş yapmayı ortadan kaldıran e-okulla alakalı nasıl kullanılır diyerek kısaca bir tanıtım hazırlayalım dedik. Çocuklarımızın ders notlar, ders programı, devamsızlığı gibi birçok bilgiye sistem üzerinden ulaşmanız mümkün. 2007 yılında aktif edildikten sonra giderek gelişen sistem de işler daha kolay hale gelmiş bulunuyor.

Sistem aslında direkt olarak veliler için yapıldı. Zaten veli bilgilendirme sistemi adıyla hizmet veriyor. Siteye giriş yaptıktan sonra TC kimlik no, okul no ve güvenlik için sorunlar bazı soruları cevaplayarak sisteme giriş yapmanız mümkün.

Veliler buradan not ve devamsızlıkları görebileceği gibi bunun haricinde sınav tarihlerini ya da okul tarafından belirtilen duyuruları da görebilir. Çocuğunuzun eğitimine önem veriyorsanız ne onu sıkacaksınız nede tamamen kontrol dışı bırakacaksınız. Bu dozu iyi yakalayarak en iyi şekilde yönetmeniz lazım. Bura da en iyi yardımcılarınızdan biri e-okul olmakta. Telefonunuza uygulamasını da indirerek çocuğunuza sormadan direkt sizin kontrolleri yapmanız daha sağlıklı olacaktır.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst