Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Kil Maskesi Neden Kullanılmalıdır?

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Cilt bakımında en iyi tercih kil maskesi olacaktır. Ancak dikkat edilmesi gereken birden fazla çeşitte kil bulunmaktadır. Size uygun, ihtiyacınız olanı tercih ederek uygulamanız gerekir.

Öncelik olarak kil maskesini tavsiye etmemizin sebebi temizleme konusunda etkisi yüksek olması. Eğer ki cildiniz çok yağlanıyor ve akneleriniz varsa yeşil kil sizin için daha uygundur. Ancak hassas bir cilde sahipseniz bakım için kırmızı kil tavsiye ediliyor. Maske içerisine kükürt eklemeniz halinde akneler için daha faydalı olabilir.

Biliyorsunuz ki ciltte en önemli olan kuruluğu engellemektir. Kil de bu konuda nem artırma olarak cildinize yararlı gelecektir. Aynı şekilde daha parlak bir cilt istiyorsanız da kil maskesi kısa sürede sonuç verecektir. Mesela sabahları hazırlanmadan ortalama 15 dakika önce cildinize kil maskesi uygulayın. Gün boyu parlak bir cilde sahip olacaksınızdır.

Gözeneklerde etki göstererek daralmaya ve buna bağlı ciltte gerginleşme de sağlayan kil bu sayede kırışıkları da gidermektedir. Ya da oluşmasını engelleyerek korkulu rüyanızı yok etmekte.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst