Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Koranivirüs’ün Başlangıcı Wuhan’dan Kısa Film

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Dünyayı alarma geçiren virüsün başladığı yer Wuhan bir film ekibi tarafından kısa film olarak karşımıza getirildi. Yaklaşık 4 buçuk dakika süren videoda ürkütücü bir sessizlik mevcut. Kalabalığıyla bildiğimiz Çin’i görülmesi zor bir sessizlik kaplamış durumda. Sadece Wuhan bölgesinde yaşayan kişi sayısı 14 milyon. Ancak videoda göreceğiniz hayalet bir şehir.

Başlayan salgın sonrası karantina nedeniyle ekip şehirde mahsur kalıyor. Ve bu durumu, yaşadıklarını gene kendi çektikleri filmle dünyaya duyuruyorlar. Wuhan : Uzun Gece ismiyle Youtube de yer alan film milyonlar tarafından izlendi. Videoya göre konuyla alakalı benzeri daha uzun normal bir belgesel film hazırlığının yapılması muhtemel.

 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst