Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Korona Virüsünde Fahrettin Koca’nın Yönetimi Nasıl?

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Dünyada çok hızlı bir şekilde ilerleyen ve ülkemizde alınan önlemler sayesinde uzun süre engelleyen virüs neye yazık ki sınırlarımıza girdi. Bu hastalıkta şu an asıl amaç yayılma hızını kırmaya çalışmak. Bu nedenle sokağa çıkma evde kal uyarılı gerçekleşiyor.

Şu an var olan bilinen rakam bini geçti ve düşünün ki bu kişiler hala dışarda geziyor olsaydı kolayca on binlere ve kısa sürede de yüz binlere ulaşabilir. Bu ve bunun gibi daha birçok detayın bilincinde olan Fahrettin Koca ülkemizi bu konuda gerçekten büyük ciddiyetle devam etmekte.

Fahrettin koca 1965 doğumlu ve 10 Temmuz 2018 tarihinden beri sağlık bakanı olarak görev yapmaya devam ediyor. Doktor olan kimliğinin yanı sıra siyasetçi olarak da artık milyonlar tarafından bilinen isimle alakalı gerçekten her şeyi görüyorsanız kötü yorum yapmanız mümkün değil. Mesela bana göre genel olarak bir sokağa çıkma yasağı koyularak en iyi yönetimle bu virüse karşı kendimizi en azından 2 hafta izole etmemiz gerek. Ancak şu an için sadece 65 yaş ve üzerine yasak geldi.

Yasağa ve olayın ciddiyetinin anlatılmasına rağmen sokaklara çıkan insanlar içinde artık bir hareket yapılması gerek. İşte bu ve bundan önce alınan sıkı önlemlerde Fahrettin Koca görevini bence var olan en iyi şekilde gerçekleştirdi. İnşallah başta ülkemiz olmak üzere Dünya yakın zamanda bu virüsten kurtulur.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst