Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Kurnaz Gazetecinin Utandıran Sonu

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Günün yorgunluğuyla evin yolunu tutan yerel bir haberci pilav satan tablacıyla karşılaşır. Merkezden uzakta yaşayan haberci pilavcıyla sohbetini ederken yediği pilav sırasında büyük bir gürültüyle irkilir. Sonrasında yoğun bir kalabalığın olduğunu fark ederek yeni haber bulmanın heyecanıyla olay yerine koşar.

Ancak meraklı kalabalık etrafı öyle bir doldurmuştur ki görüntü almayı başaramaz. Olayın detaylarına ulaşmadan önce fotoğraf makinesiyle sıcağı sıcağına görüntü almak için aklına kurnazca fikir gelir ve kaza yapan babam diyerek bağırır ve kalabalığı yararak ilerlemeye çalışır. Öyle ki babası olduğu yalanına kendisini çok kaptırır.

Ancak aracın çarptığı canlının eşek olduğunu görünce donar kalır. Bu da onun için bir haber niteliği ama eşeği babası gibi benimseyerek kalabalığı yarıp girmesi, öncesinde ön bilgi olmadan ilk fotoğrafı alma heyecanı ona büyük utanç yaşatır.

İyisi mi aklımız kurnazlığa değil de daha detay araştırma ve ön bilgi alarak süreci ilerletmeye çalışmak daha önemli. Bizi derinden yaralayan bazı konular kabul etmek gerekir ki habercinin işi.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst