Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

macOS Catalina 10.15.3 Güncellemesi yeni özellikleriyle yayında

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Pro Mode özelliği ile gelen güncelleme fan hızı ve enerji tasarrufu konusunda ayarlamalar yapmanıza yardımcı olmakta. macOS Catalina 10.15.3 güncellemesi bu konuda detay ayarlamalar yapmak isteyenlerin işine yarayacak. Eğer bir Mac cihazınız varsa güncellemeyi ücretsiz olarak indirerek gerçekleştirmeniz mümkün.

Aktif hale getirilen Pro Mode doğru kullanmanız halinde işletim hızını daha da artırmanız mümkün. Hız artırmaya bağlı olarak pil ömrü kısalacaktır ancak bunla alakalı ayarlamaları maksimuma çıkararak edilebilecek en üst seviye tasarrufu gerçekleştireceksinizdir. Yapılan işlemlere bağlı olarak fan da oluşacak sesi de yine Pro Mode özelliği ile ayarlamanız mümkün olacak.

Başlıca gelen bu özelliklerin yanı sıra genel olarak yapılan düzenlemelerle kullanıcıya yeni sürüm ücretsiz olarak sunuldu.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst