Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

MotoGP 20 Oyunu İçin Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Motor yarışı sevenlere gerçeklik hissi konusunda en iyiyi yaşatmayı başaracak olan MotoGP için yeni oyun tarihi belli oldu. 2020 versiyonu için yayın tarihi 23 Nisan olarak açıklandı. Yayınlanan fragmanın sonunda belirtilen bu zaman da PC versiyonu haricinde PS4, Xboxone, Nintendo Seitvh ve Stadia da yayınlanacak.

Oyunda her şey gerçek ile bağlantılı olarak ilerlemekte. Gerçeklik oyun kalitesinde bu kadar iyiyken en iyi olmak içinde sizin bazı kararlar vererek strateji uygulamanız gerekli. Gerçek MotoGP’de geçerli olan tüm kurallar burada da geçerli. Yapmanız gereken öncelikle kendiniz için en uygun çalışmayı belirlemek ve oyuna başlayıp kendinizi geliştirmek.

Sahip olduğunuzu motorunuzu da yakıt tüketimine varan kadar her detay parçayı geliştirmeniz mümkün. Bu işlemleri yapabilmek için oyun içerisinde puanlar kazanmanız gerekli. Bu puanların karşılığında geliştirme gerçekleştirebilirsiniz.

Dedik ya gerçekliğin ön plana çıkarılmaya çalışıldığı bu oyunda bu geliştirmeleri de bir düzen içerisinde yapmanız gerek. Yakıt kullanımından tutunda lastiğine varana kadar tüm detaylara dikkat edilirken kaza sonrasında da kazanın etkisinden etkilenen bir motorla yarışa devam edeceksiniz. Yapay zekanın tam aktif olarak çalıştığı oyun yönetiminde çevrimiçi özelliği de gelişmiş olarak karşınıza gelmekte.

Gerçeklik sadece grafiksel değil aynı zamanda oyunun işleyişi ile alakalı durum. Son verdiğimiz örnekte gibi kaza sonrasında motorda o kazanın etkisini hissedebilmek gerçekliktir. Eski serilerinde oldukça büyük hayranı olan biri olarak söylemem gerekir ki kaza sonrası yeni motorla devam etme durumları artık tat vermiyor. Tabi ki o dönemlerde var olan kalitesiyle dahi en iyi olmaya yetiyordu ancak şu an ki günümüzde kullanıcı olarak tüm detayları hissetmek ekstra bir keyif sağlamakta.


 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst