Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Mucize Doktor da Ferman Virüsden Kurtulmayı Başardı Mı?

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Ali ile Nazlı arasında yaşananlar izleyiciyi biraz sinir etmiş gibi görülmekte. Nazlı kararsızlık içerisinde Ali’ye bir yaklaşıyor bir uzaklaşıyor ve bu Ali Vefa’yı da artık yormaktaydı. Nazlı’dan kaçmak için Acil de çalışmak isteyen Ali’nin peşinden Nazlı da gelir. Ancak hastane de bir bulaşıcı hastalık vardır. 2 kişinin ölümü sonrasında hastane acili karantina altına alınarak gergin anlar yaşanmaya başlar.

Karantina içerisinde Ali, Nazlı ve Ferman da yer alırken 3’üncü kişi de hayatını kaybeder. Hastalık çok büyük tehlike boyutuna ulaşmıştır. Ancak çaresini bilmedikleri bu virüs karşısında savunmasız olmaktalar. En kötü haberse Ferman’ın da virüsü kapmasıyla başlar. Ferman kendini odaya kitler ve ölümü bekler.

Ali ona karşı abi diyerek ağlarken Nazlı bu karma içerisinde hocasına olan aşkını itiraf eder. Diğer bölüm de tüm konuların yanı sıra Ferman ölecek mi merak ediliyor. Ancak yayınlanan fragmandan anlaşılana göre Ali virüse karşı bir çözüm bulmayı başarıyor.

Mucize doktor dizisinin izleyici tarafından seviliyor olması farklı tarzıyla standartlar dışında bir yapım olmayı başarmış olması Aşk işlerinde de eğer dozu kaçırmazlarsa dizi izleyicisinden tam puanla yayına devam edecek yapım gibi durmakta.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst