Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Oracle Linux

secretgate 

Yetkili
Yönetici
T.C Onaylı
Katılım
21 Ocak 2020
Mesajlar
395
Tepki puanı
4
Golden Thread
2
Puanları
18
Oracle Linux (eski adıyla Oracle Enterprise Linux veya OEL olarak bilinen OL kısaltmasıdır), Oracle tarafından paketlenip serbestçe dağıtılan ve 2006'nın sonlarından bu yana kısmen GNU Genel Kamu Lisansı altında bulunan bir Linux dağıtımıdır. Red Hat markasının yerine Oracle'ın yerini alan Red Hat Enterprise Linux (RHEL) kaynak kodundan derlenmiştir. Ayrıca Oracle Cloud ve Oracle Exadata ve diğerleri gibi Oracle Engineered Systems tarafından da kullanılır.

Potansiyel kullanıcılar, Oracle Linux'u Oracle'ın E-dağıtım hizmeti (Oracle Software Delivery Cloud) veya çeşitli ayna sitelerinden ücretsiz olarak indirebilir ve ücretsiz olarak dağıtabilir ve dağıtabilir. Şirketin Oracle Linux Destek programı, Oracle Linux ve mevcut RHEL veya CentOS kurulumlarını kapsayan, ancak öncekinden herhangi bir sertifika almadan (yani yeniden kurulum veya yeniden başlatma olmadan ticari teknik destek sağlamayı amaçlamaktadır.
2016'dan itibaren Oracle Linux destek programına 15.000'den fazla müşteri abone olmuştur.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst