Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

ÖSYM Ertelenen Sınavlar Hangisi?

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Bu konuda en güncel bilgiyi direkt ÖSYM sitesi üzerinden kontrol etmenizi gerekmektedir. Sürekli değişen gündeme bağlı olarak ertelenen tarihleri daha da ileri atmaları da mümkün. Ya da inşallah beklenenden daha hızlı süre içerisinde bu korona virüsünden kurtulmayı başarırsak ertelenen tarihlerde tekrar düzenleme de yapılabilir. Bunlar tamamen varsayım. Ancak birçok sınav 4 veya 5 ay ileri atıldığı için sizin gireceğiniz sınav ile alakalı bilgiyi resmi siteden öğrenmeniz gerek.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol to view URLs content!
tıklayarak giriş yapın. Tüm sınavlar bölümden arama yaparak sizin kendi sınavınızı seçin. Otomatik olarak sınav tarihi ve başvuru tarihleriyle alakalı resmi olan verilere ulaşabilirsiniz. Zor geçen şu süreç de belirli aralıklarla kontrol etmeniz daha yararlı olacak. Ani kararlarla önlem amaçlı daha birçok sınavda erteleme olması bekleniyor.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst