Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

ÖSYM KPSS 2020/4 Sağlık Bakanlığı Yerleştirme Sonuçları

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Beklenen sonuçlar ÖSYM tarafından açıklandı. Sağlık bakanlığı ihtiyacını karşılamak amaçlı yapılan başvuru sonuçları ÖSYM sitesinden sorgulama ile öğrenilmekte. Şimdiden kazanan tüm arkadaşları tebrik ederim. Okuduğunuz ve eğitimini aldığınız kendi alanınızda çalışacak olmanızın mutluluğu daimi olsun.
Şu an bir çok sağlıkçı kendi mesleğini yapmayarak farklı sektörlerde çalışmak zorunda kalmış durumda. Kazanan birçok arkadaş da belki bu şekilde farklı meslek gruplarında çalışıyorken bu haberi almıştır. Umarım ki herkes hakkettiği mesleklere en kısa sürede ulaşır. Sadece kendinizi devlet atamasına bağlı hissetmeden yenilikçi olmayı deneyin. Belki de kendi alanınızda kendi işinizi kurma konusunda gene devlet imkanlarını kullanmanız gerek.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst