Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Oyuncak Satarak Para Kazanmak ve İş Fikirleri

secretgate 

Yetkili
Yönetici
T.C Onaylı
Katılım
21 Ocak 2020
Mesajlar
395
Tepki puanı
4
Golden Thread
2
Puanları
18
Oyuncaklar bir çocuğun olmazsa olmazlarındandır fakat bazen anne ve babalar için bu durum bayağı zorlayıcı olabilir. Her zaman oyuncak isteyen çocuğa oyuncak alınmasa da genelde istenilen oyuncak er ya da geç alınmakta. İşte işin bu noktasında alınan bu oyuncakların ileride ne olacağı konusu anne ve babaları düşündürmektedir. Birkaç oyuncak ileride hatıra niteliği taşıması adına saklanabilir ancak tamamının saklanması pek mümkün olmayacaktır.


Kullanılmayan Oyuncakları Satarak Para Kazanma


Mesele oyuncakları satarak para kazanma konusundan daha ziyade gerek kalmayan oyuncakların yerine çocuğumuzun yaşına uygun oyuncakların alınmasında finansal desteğin sağlanması olacaktır. Mesela bir düşünelim, çocuğumuzun yürümesi için zamanında almış olduğumuz yürüme örümceği artık işe yaramıyorsa bunun evimizde daha beklemesinin bir avantajı olmayacaktır. Bunun yerine çocuğumuzun şimdiki yaşına uygun olan ihtiyaçlarını karşılamak daha iyi olacaktır. Bu yüzden artık oyuncakları satarak para kazanmak daha mantıklı. Bunu belirli periyotlarda yaparak para kazanılabilir ve kazanılan paralar sayesinde çocuğumuzun şimdiki zamanda veya yakın zamanda ihtiyacı olan araç gereçleri ya da oyuncakların parasını çıkarmış oluruz. Beş yaşındaki bir çocuğa yürüme örümceği işe yaramaz ama onlarca boyama kitabı daha sağlıklı olur. Siz de hem kullanılmayan çocuk oyuncaklarından kurtulabilir hem de bundan gelir sağlayarak gerekli olan ekipmanlar için finansal gücünüzü arttırabilirsiniz.


Oyuncak Yaparak Para Kazanılabilir


Kimse çocuğunun sağlıksız oyuncaklar ile oynamasını istemez. Özellikle plastik oyuncaklar çocuklar için tehlike yaratabilmektedir. Sizde bunun farkına varmış olabilirsiniz. Yeni trend olan ahşap oyuncak yaparak para kazanma fikri size uygun olabilir. Sizde evde çok vaktinizi boşa geçiriyor ve telefon televizyon bilgisayar üçgeninden ayrılmak istiyorsanız evde oyuncak yapıp satmak işini tercih edebilirsiniz. Bunu yapmak için sadece biraz hayal gücü ve bir çalışma masası olabilir. Hobi malzemelerinden el takımlarını alarak bu işe başlayabilirsiniz. Evde oyuncak yapımı çok zahmetli bir iş gibi görülebilir ancak bir kaç el alıştırma ve denemenizin ardından sizde kendinize inanamayacak kadar güzel oyuncaklar yaptığınızın farkına varacaksınız. Mesela başlangıç olarak seçeceğiniz bir tür oyuncak yapımının ardından çeşitleri çoğaltarak çok farklı oyuncak türlerini hiç zorlanmadan oluşturabileceksiniz.


Yapılan Oyuncakları Nasıl Satacaksınız


Yaptığınız el emeği oyuncakları sosyal medyayı kullanarak satabilirsiniz. Bunlara ilave olarak Youtube tanıtım videoları çekebilir ve müşterilerinize fazladan güven aşılayabilirsiniz. Aynı zamanda site açarak para kazanma yollarından da yararlanabilir, yaptığınız oyuncakları kendi siteniz üzerinden satabilirsiniz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst