Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

puhutv dizisi Jet Sosyete 3. Sezon artık Star TV ekranlarında

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Jet Sosyete 3. Sezon puhutv den sonra aynı zamanda artık Star TV ekranlarında yayınlanacak. Kısa bir TV macerası sonrasında internet dizisi olarak puhutv de yayına devam dizi yeni sezonuyla gene puhutv yayınlanacak. Ancak aynı zamanda artık 12 Şubat yeni sezonu Star TV ekranlarında da yayında olacak. Sadece internet kullanıcıları haricinde yeni bir kitleyi de bu şekilde yakalayarak devamlılığı garanti altına alacak gibi.

Ayrıca bunun yanı sıra artık dizide yeni bir oyuncu daha yer alacak. Uzun zamandır dizi ekranlarında göremediğimiz isim Ezgi Mola artık kadroda yer alarak yeni bölümlerde bulunacak. Yayınlanan fragmanlar da Ezgi Mola’nın dizinin kalitesine kalite kattığı görülmekte.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst