Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Ramo Dizisi 3. Bölüm de Neler Olacak?

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Show TV ekranlarında yayına başlayan Ramo dizisi ilk bölümüyle hem reytinglerde rekor kırarken Youtube üzerinde de 6 milyona yakın izlenme aldı. İkinci bölümde reyting sonuçları daha da artan dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz başladıktan sonra da lider olmayı başarırsa uzun süreli bir yayın hayatına merhaba diyecektir.

İlk 2 bölümü de heyecanlı geçen dizinin 3’ündü bölümünde işler biraz farklı boyut alıyor. Aileler arasında barış olması için kız alıp kız vermeye karar verilir. Sibel her ne kadar Ramo’ya aşık olsa da babasının katili olduğu için onla evlenmek istemezken asıl acı Boz ve Fatoş için olacaktır. Aileler Fatoş’un da Necati ile evlenmesine karar verir. Sibel ile Ramo’nun evliliği bir süre sonra tüm her şeye rağmen düzene girebilir belki ama Fatoş ile Necati için verilen bu karar çok şeyi değiştirecek gibi.

Ramo’nun babasının ölümüne neden olan makineyi karşısında görmesi ona eskiyi hatırlatır. Babasının intikamı için başladığı bu yolda gene bir karar vermek zorunda kalacaktır.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst