Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Samsung Galaxy Z Flip İlk Ekran Kırılması Sosyal Medyada

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Samsung akıllı telefon konusunda lider marka olmasına rağmen farklı tasarım denemeleriyle müşterilerine farkındalık yaratmaya çalışmaya devam ediyor. Daha önce çıkardığı katlamalı modelde ekran kırılması sorunları nedeniyle birçok problem yaşayan Samsun bu sefer de Galaxy Z Flip modeliyle kullanıcı karşısına geldi.

Geçmişte yaşanan sorunlardan ders çıkararak Samsung çok hazırlıklı bir şekilde en ince detayına kadar sorunsuz bir model çıkarma peşindeydi. Ancak Twitter da paylaşılan bir görsel korkutmayı başardı. Sosyal medya da yer alan resimde kullanıcının belirttiğine göre telefon daha yeni kutusundan çıkarıldı ve ekran koruyucusunu çıkarıp katladıktan sonra direkt olarak çatladı.

Bu yaşanan durum genel olarak Samsung Galaxy Z Flip modellerinden büyük çoğunluğunda mı var yoksa o kullanıcının şansızlığına denk gelerek yaşanmış bir olaymış ilerleyen zamanlarda göreceğiniz. Şu an bile yaşanan bu durum kullanıcıların Z Flip modeline karşı geride durmasına neden oldu. Eğer ki bu tür kırılma olaylarının devamı gelirse telefona karşı tamamen ters bir cephe alınması muhtemel gibi görülüyor.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst