Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Satılık Clipshare Ultimate Ömür Boyu güncelleme lisansı

secretgate 

Yetkili
Yönetici
T.C Onaylı
Katılım
21 Ocak 2020
Mesajlar
395
Tepki puanı
4
Golden Thread
2
Puanları
18
Merhaba,

Lifetime update clipshare lisansımı satıyorum. Mail adresi değişebilmektedir.

356$'a satılan lisanstır.

Fiyat 1250TL'dir.

Dileyene izlersin . com alanadıyla birlikte devredebilririm. Alan Adı fiyatı ayrıdır.

Profesyonel Video içerik yönetim sistemi lisansıdır.

Ekran Resmi 2020-03-15 01.09.15.pngEkran Resmi 2020-03-15 01.10.11.png

Esnek, güçlü ve güvenilir video ve fotoğraf galerisi barındırma / paylaşım platformumuzu kullanarak, harika fikirleri kolayca tıpkı youtube, vimeo, dailymotion, netflix, flickr, instagram, photobucket, 9gag veya hulu gibi son derece karlı tüp web sitelerine dönüştürebilirsiniz.

En Son Sürüm Temel Özellikler

Yeni Duyarlı Şablon
Tamamen yeniden tasarlanan Duyarlı Şablon, yeni Bootstrap 4'e göre. Yapılandırılabilir sayıda küçük resim sütunu (küçük / büyük küçük resimler). Öngörülü Arama. Kapsamlı açılır menü. Yeniden tasarlanan abonelik feed sayfası.

Video Dönüştürme Sırası
Sunucu CPU kaynaklarını optimize etmek için yükleme videoları artık aynı anda kod dönüştürmek yerine kod dönüştürme için bir dönüşüm kuyruğuna yerleştirilir.

Parçalanmış Yüklemeler
Büyük video dosyalarını Cloudflare'ın 100 MB'lık yükleme sınırını atlayarak ve barındırma şirketlerinin maksimum dosya boyutu yükleme sınırlarını atlayarak bir dizi parça halinde yükleyerek hızlı ve güvenilir bir yoldur.

Yuvalanmış Yorumlar
Tüm yorumlar bölümlerinde artık yanıtlar, beğeniler ve sıralama seçenekleriyle iç içe yorumlar bulunmakta ve web sitenizin sosyal ağ tarafı iyileştirilmektedir.

Video Küçük Resimleri
Video önizleme sekanslarını klasik dönen küçük resimler yerine fareyle üzerine gelindiğinde oynatın.

Etiketler Bölümü
Web sitesinde, kullanıcının istediği içeriği ve web sitesinin arama motoru optimizasyonunu kolayca bulmasına yardımcı olan yeni bir bölüm.

Temel Temel Özellikler

Videolar, Resimler ve Bloglar
En yeni ClipShare ile artık tek bir web sitesinde Videonun yanı sıra Resim Galerileri yükleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Her bölüm etkinleştirilebilir / devre dışı bırakılabilirsiniz.

Arama Motoru Optimize Edildi
ClipShare, arama motorlarında daha iyi endeksleme ve sıralama için Arama Motoru Dostu URL'ler ve diğer SEO tekniklerini uygular.

Duyarlı Şablon
Masaüstlerinde, dizüstü bilgisayarlarda, tabletlerde ve akıllı telefonlarda mükemmel bir deneyim sunan duyarlı (Bootstrap tabanlı) bir arayüz aracılığıyla ziyaretçilerin sitenize göz atmasına, video veya fotoğraf izlemesine ve yüklemesine izin verin.

Premium Üyelik Sistemi
Yeni Premium Üyelik Sistemi ile artık her kullanıcı düzeyi için çeşitli izinleri ve sınırları etkinleştirerek ve yapılandırarak ziyaretçileri (misafirler) ücretsiz üyelere ve ücretsiz üyeleri ücretli üyelere dönüştürebilirsiniz.

HD ve Mobil Videolar
Yeni Video Dönüştürme Motoru sayesinde yüklenen videolar, Yönetici Panelinden yapılandırılabilen birden çok çözünürlük ve kalitede web uyumlu ve mobil kullanıma hazır biçimlere dönüştürülür.

Çok Dilli Sistem
ClipShare'in dil dosyalarını kullanan Çoklu Dil Sistemi, ziyaretçilerin web sitesini istedikleri dilde kullanmasına olanak tanır. Arzunuz artık İnternet'in küresel doğasını gerçekten yansıtabilir.

Facebook / Google Kaydı
Yeni ClipShare, kullanıcıların doğrudan Facebook veya Google hesaplarıyla kaydolma / giriş yapmalarına izin vererek, tüm bilgileri otomatik olarak çekerek kayıt / giriş sürecini basitleştirerek topluluğunuzun sosyal bileşenini geliştirir.

HTML5 Video Oynatıcı
Ziyaretçileriniz artık eski Flash oynatıcıdaki tüm seçeneklerle (yepyeni çözünürlük anahtarı) yüklü yepyeni bir HTML5 video oynatıcı kullanarak Adobe Flash desteği olmayanlar da dahil olmak üzere herhangi bir cihazda video oynatmanın keyfini çıkarabilir (tabletler, akıllı telefonlar, vb.) -player reklamlar, logo filigranı) ve zaman çizelgesi önizlemesi gibi yenilikler içerir.

Son derece Özelleştirilebilir
ClipShare, şablon dosyalarını değiştirerek veya mevcut tasarımınızla entegre ederek düzeni kolayca özelleştirebilmeniz için tanınmış Smarty Template Engine ve Bootstrap CSS platformunu kullanır. Kodlanmamış kaynak kodu erişimi, web sitenizin işlevselliğini tamamen özelleştirme, yeni özellikler ekleme veya diğer komut dosyalarıyla entegre etme olanağı sunar.

Çoklu Sunucu Sistemi
Çoklu Sunucu Mimarimiz web sitenize yüksek Ölçeklenebilirlik, Güvenilirlik ve Performans sağlar. Sınırsız sayıda ikincil sunucudan video depolayın ve yayınlayın, web sitenizi dengeleyin ve trafiği optimize edin. Lighttpd akışı tüm ikincil depolama sunucularında yapılandırılabilir ve kullanılabilirsiniz.

30+ Video Formatı desteklenir
ClipShare, üyelerinizin MP4, MKV, AVI, WMV, QuickTime, DIVX, MPEG, 3GP, FLV ve daha fazlasını içeren codec kütüphanesi tarafından desteklenen çok çeşitli video formatlarını yüklemelerine izin vermek için tasarlanmıştır!

Para Kazanma Seçenekleri
Site genelinde afiş yerleştirebileceğiniz birkaç reklam alanı vardır. Player'da metin, flash, resim ve video reklamlarınız da olabilir.

Anında Video Dönüştürme
Herhangi bir video biçiminde olabilen yüklenen videolar, arka plan işleminde anında birden çok çözünürlükte MP4 (H.264) biçimine dönüştürülerek ClipShare web sitesi üyelerinizin herhangi bir cihazda video akışı yapmasına olanak tanır kendi seçtikleri kalitede izleyebilirler.

Kapsamlı Üye Profilleri
Bir üye profili, kişisel bilgiler, arkadaşlar, aboneler, en son videolar, fotoğraflar, en son blog girişleri, profille ilgili yorumlar, favori videolar, oynatma listesi vb. Gibi çok çeşitli bilgiler içerebilir. Bir üye ile etkileşime girmenin birçok yolu vardır. Clipshare yazılında üye profililleri mevcuttur.

Yorum ve Değerlendirme
AJAX teknolojisini kullanarak üyeler arasında yorum ve değerlendirme özelliği mevcuttur.
 
Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst