Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

SEO Nedir ve Ne İçin Yapılır?

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Sahip olduğunuz sitenin arama motorlarında ön sıralarda görünmesine SEO denir. Arama motoru optimizasyonu olan SEO tam anlamıyla yapılması halinde sizlere olumlu dönüş sağlayacaktır.

Örnekleme yaparak bu konuyu ele alalım isterseniz. Saat sattığınız bir iş yeriniz var ve site üzerinden de satış yapmak istiyorsunuz. Müşterilerin sitenize gelmesi için Google aramalarında çıkmanız gerekli. İşte bu çalışmaya SEO denir. Birçok farklı yöntem ve püf noktaları bulunan SEO ile alakalı detay makaleleri ilerleyen zamanlarda birlikte çalışarak öğreneceğiz.

Sitenize iki farklı müşteri getirebilirsiniz. Ya reklam vererek yani ücret ödeyerek sitenize müşteri çekebilirsiniz ya da SEO ile. Reklam devamlı olarak bir gider demektir ve kazancınız bu gideri karşılayabilir mi hesap etmeniz gerekli. Ancak en başında doğru adımlar atarak başlamanız halinde reklam ile gelecek olarak müşterileri bir gider olmadan arama motorlarında ön sıralarında çıkarak yakalayabilirsiniz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst