Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Tatilde Eğitime Devam Etmeyi Unutmayın

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Dünyada alınan önlemler sonrasında Korona için Türkiye'de de okullar tatil ilan edildi. Öyle tahmin ediliyor ki bu tatil yaz tatiliyle birleştirilebilir. Tabi ki bu kesinlikle resmi olarak alınmış bir karar değil sadece tahmin. Hangi siyasi görüşten olursanız olun kabul etmek gerekir ki Türkiye bu virüse karşı alınması gereken tüm önlemleri titizlikle sürdürmeye devam ediyor.
Bu tatil sağlığımızı korumak için şart bir durumdu. Ancak bu durumun zararlarını en aza indirmekse bizim elimizde. Okullarda yapılan tatil nedeniyle çocukların eğitiminden geri kalmamak adına kontrolü sizin ele almanız önemli. Örneğin daha birinci sınıf öğrencisiyle devamlı tekrar ve bunu eğlenceli bir halde gerçekleştirmenin önemi çok fazla. Zaten içerisinde bulunduğumuz durum nedeniyle çocuğun dışarıya bağlantısını kesmek zorunda kalmışken bu eğitimi bezdirici hale getirmeden en düzenli şekilde gerçekleştirmek gerek.
Daha ileri sınıfta olan kişilerinden aynı şekilde kendi düzenlerini kurmaları gerek. Ertelenen sınavların rahatlığıyla çalışmayı bırakmak yerine bu durumu avantaja çevirmeye çalışmanın önemi fazla.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst