Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Tek Sezonluk Polisiye Dizisi Masum Tekrar Tekrar İzlenecek Kalitede

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
BluTV da yayınlanan dizi 2017 yılında karşımıza geldi. Dizi aslında Berkun Oya tarafından yazılan Bayran isimli oyunun diziye uyarlanmış hali olmakta. Tek sezon 9 bölüm olarak izleyici ile buluşan dizi IMDB’de üzerinden de 8.6 puan almayı başarıyor. Dram, Suç ve Polisiye kategorisinde yer alan yapım sırların ortaya çıkarılmasıyla ekrana geliyor.

Bir kıyı kasabasında yaşayan aile için her şey normal şekilde ilerlemektedir. Emekli baş komiser olan Cevdet ve karısı Nermin yaşadıkları bu mutluluk bir gece yarısı yaşanan olayla değişmektedir. Aile oğulları Tarık’ın eşi ve diğer oğulları Taner’in bir trafik kazasında ölmesiyle eski kadar mutlu değillerdir. Taner ile Tarık’ın eşi Emel gerçekten bir trafik kazasında mı öldü olayın arkasında başka sırlar mı var bilinmemektedir.

İşte bu konuda Yusuf komiser bu olayı tekrar incelemek için kasabaya gelir. Yusuf aynı zaman Cevdet’in eski öğrencisidir. Eski öğrencisi tarafından soruşturmaya alınan ailenin büyük sırrı artık ortaya çıkacaktır.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst