Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Telefondan En İyi İngilizce Nasıl Öğrenilir

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
İngilizce ne yazık ki artık öğrenilmesi zorunlu bir dil haline gelmiş bulunmakta. En iyi üniversiteyi de bitirmiş olsanız İngilizce var mı diye soruluyor. Hatta seviyeye artık iki yabancı dil bilinmesi tercih ediliyor. Hal böyle olunca zemini iyi hazırlayarak dil eğitimine başlamanız gerek.
Ben 30 yaşına yaklaşmış biri olarak kendimi eğitme adına İngilizce öğrenmeye çalışıyorum. Öğretmenlerimiz en değerlilerimiz ama zamanında bu eğitim gerçek anlamda öğretilmiş olsaydı şu an İngilizce bir sorun değil ek dil öğrenme peşinde olurduk. Neyse, bu konuya detay girersek çıkamayız. Ama eğer gelişim çağında çocuğunuz varsa şimdiden eğitime başlayın. Temelden verilen eğitimle bizim şu an çektiğimiz zorluğu çekmeden ana dili gibi öğrenebilir.
Bu işi artık başarmak istiyorsanız sizin elinizde olan bir süreç. Mobil uygulama olarak en popüler Dualingo. Günlük olarak hedef belirleyip düzenli çalışmayla temel eğitimimiz gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal medya da kelime konusunda var olan sayfaları takip etmek de sizin için yararlı olacaktır. Ama temel eğitim için Dualingo uygulamasını gerçek anlamda düzenli olarak çalışmanız gerekli.
Temel eğitimi bitirip uygulamada gelebildiğiniz en iyi seviyeye gelip eğitimi tamamen bitirdiğinizde artık İngilizce dilini temel olarak gerçekleştirmiş olmanız gerek. Bundan daha fazlasını istiyorsanız da yabancı kişilerle iletişim kurarak diyalog içerisinde olmanız size yarar sağlayacaktır. Bu konuda da hizmet veren uygulamalar bulunmakta.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst