Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Televizyon Devri Bitti, Netflix Dönemi Başladı

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Eskiden televizyon yoktu sonra televizyonsuz ev kalmadı, bilgisayar yoktu bilgisayarsız ev kalmadı, internet yoktu internetsiz ev kalmadı derken şimdilerde internet medyası en büyük liderlerden biri olmayı başardı. BluTV, PuhuTV, Netflix gibi farklı platformlar artık insanların TV yerine tercih ettikleri adres olmakta.

Benimde aktif olarak kullandığım Netflix en iyilerden biri olmakta. Sayısız dizi ve film seçenekleriyle kendinizi kaybetmenizin mümkün olduğu bir yer diyelim. O yüzden siz dozunu kaçırmama konusunda dikkatli olmaya bakın. Film olarak artık bazı yapım şirketleri sinemadan daha önce bu tarz platformlarda yayına girmekte. Ülkemizde birçok önemli yapımda da bunu gördük. Sinemaya girdikten çok kısa bir süre sonra platformda yayına girmişliği var. Aynı şekilde Netflix’in kendi platformu haricinde dışarıda yayınlanmadığı sayısız film ve dizi bulunmakta. Oldukça farklı tarzda ve kalite olan bu yapımlar izlenmeye değer.

Gelelim fiyat seçeneğine. Kullanım paketlerine göre farklı fiyatlandırmaları mevcut. Bir üyeliğinizle telefon, bilgisayar ve televizyon üzerinden izleme gerçekleştirmeniz mümkün. İsterseniz hemen 1 ay ücretsiz olarak kullanım seçeneğiyle denemeye başlayabilirsiniz. Memnun kalmanız halinde üyeliğinizi devam ettirir veya sonlandırırsınız. 1 ay ücretsiz hakkı denemeyi unutmayın yani. En uygun fiyat 18 TL’dan başlıyor ve kullanıcı sayısı gibi detaylara bağlı olarak fiyat değişmekte. Artık televizyon kumandalarında dahi direkt Netflix tuşunun yer aldığını düşünürsek akıllı televizyona sahipseniz zaten alacaksınızdır diyelim.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst