Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Ticari kartların sunduğu avantajlar

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Kredi kartları en büyük düşmanımız olsa da bazen hayat kurtardıkları gerçeğini de unutmamak gerek. En dar günümüzde çözüm noktamız olmakta. Tabi ödeme konusunda gerekli kontrolü sağlayamazsanız o en dar günler hem dar olarak kalacaktır.

Normal kredi kartlarından farklı olarak ticari kartların avantajları daha farklı olmaktadır. Yani bir iş yeri sahibiyseniz ya da ticari kart alma koşullarını sağlıyorsanız farklı ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Faiz oranları farklı olurken asgari ödeme tutarı ticari kartta daha uygun olmaktadır. Ayrıca yaptığınız alışverişlerin neredeyse hepsine taksit yapma şansınız da var.

Ticari kartların normal bankada da önceliği bulunmaktadır. Bu diğer bekleyenleri sinir eden bir durum ola da artık müşterilerde bunu kabullenmiş durumda. Banka da olan işlerinizi daha hızlı bir şekilde zaman kazanarak gerçekleştirebilirsiniz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst