Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Touring araç seçimi sırasında neylere dikkat edilmeli

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Hız konusunda en iyi keyfi yaşamaz istiyorsanız RC araç model seçiminde touring kategorisinde yer alan araçları incelemeniz gerekli. Touring araçlar hız konusunda sınırı sizin ayarlayacağız düzenlemelere sahip olurken pistten en iyi performansı almanız için yeterlidir.

Hız aracında tasarımsal düzenleme gerçekleştirmeniz mümkün değil. Yapılsa dahi hafifletme amaçlı yapılan çalışmalar olabilir. Ek özellik takma ağırlık oluşturacağı için hız kaybı yaşatır ve touring araç kategorisi dışında yer alır.

Kayış mı yoksa şaft mı seçiminde kayış da performansı etkileyen durumlar arasında en iyi hız seçeneğine ulaşabilirsiniz. Araç modelli seçiminde ölçekler bazen kafa karıştırmakta. Uygun RC araç modeli 1:10 ölçüsüne sahiptir. Orantı olarak daha uygun olmaktadır.

Hızlı araç seçimi sırasında dikkat etmeniz gereken bazı teknik bilgiler daha var. Ancak önemli olan görünüşten çok gücü ve hafifliği ile yapacağı hız. En başında da söylediğimiz gibi bu araçlar drifte değil hız için uygun olmakta. Eğer drift için bir RC araç seçmek istiyorsanız hız önceliğinizden vazgeçmeniz gerek. Yine her türlü sahip olacağınız araç bir hıza sahip olacaktır ama en hızlı araç için touring kategorisinde ki özelliklere sahip araçlara göz atmanız gerekli.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst