Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

TRT 1 Tutunamayanlar 4. Bölüm Tarık Paranın Peşinde

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Tarık İrem'e iş kurduğunu söyleyen bir yalanı ortaya atar. Ancak Tarık'ın ne parası nede para olsa bile iş fikri vardır. E bu durumda bu yalanı gerçek yapmak için çok büyük engeller bulunmakta. Tarık ile İrem arasında ki tali yakınlaşmalar devam ederken Lütfü ise artık kötü bir şair olduğunu düşünmektedir. Kitaplarının hiç satmaması buna en büyük sebep olmakta.
Lütfü en son çare Ayşe'nin yanına hocam diyerek gider. Fakat ikili arasında bir elektrik oluştu gibi. Ayşe Lütfü için ilham verici konuşma yapar ve sonrasında kendisine verilen şiir kitabı karşısında şaşırır. Tarık İlhan abinin tekrar gelmesi için sayısız yöntem senede de başarılı olamaz. Lütfü'ye en son şiir yazmasını ve kötü yazacağı için İlham abinin peri olarak geleceğini söyler. Lütfü'ye gelmeyen ilham Ayşe ile yapılan konuşma sonrası gelir ve gerçekten güzel yazar. Ve art arda yazdığı güzel şiirlerle ikinci kitap hazırlığına geçer. Lütfü için mükemmel olan bu durum Tarık için çaresizliğe neden olur.
Tarık sonunda İlham abiyi bulur ama asıl başına büyük belayı şimdi alır. Banka, tefeci derken en son adam kaçırmaya karar verirler. Hicabi tarafından ortaya atılan bu fikir Belgin'in kaçırılmasıdır. E tabi ki altında başka sebepler mevcut. Her şeye rağmen para bulamasa da kendine bir yatırımcı bulmayı başarır. Absürt komedi dizimiz tutunmaya devam ederek haftaya ekranlarda olacak.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst