Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Tutunamayanlar Dizisi Yeni Bölüm Neden Yayınlanmadı

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Tutunamayanlar dizisi bu hafta ekranlarda yer alamayınca direkt korkulan oldu tutunamadı dedirtti. Ancak dizi yaşanan deprem olayları nedeniyle yayına bir hafta ara verme kararı aldı. Komedi dizisi olarak gelen onca ölüm haberi sonra güldüremeyiz diyerek bu hafta yeni bölüm ekranlara gelmedi.

Dizimizden beklenen saygı hareketi gerçekleşti yani. Elazığ ve Manisa da meydana gelen deprem de hayatını kaybedenlere bizlerde başsağlığı diliyor ve orada yer alan milletimize kolaylıklar diliyoruz. Allah yardımcıları olsun. Türk milletimiz çok kısa sürede gerekli yardımı toplamayı başarmış olsa da aşırı soğuk hava nedeniyle zor olan şartlar devam etmekte. Umut ediyoruz ki en kısa sürede evi olmayanların sorunları sona erecektir.

TRT 1 dizisi Tutunamayanlar önümüzdeki hafta yayınlanmayan yeni bölüm ile ekranlara gelerek kendi gün ve saatinde yayına devam edecek.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst