Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Ücretsiz Udemy Eğitim Setleri Hangisi

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Yeni bir şeyler öğrenmek istediğimiz zaman kütüphanelere gittiğimiz zamanları hatırlıyor musunuz? Benim birçok kütüphane anım bulunmakta diyebilirim size. Oranın kokusunun verdiği huzur oldukça farklıydı. Keşke her şey o güzellikte kalsaydı. Kütüphane kokusu kadar güzel olmayı başarabilseydik.

Biraz nostalji girişi sağladık ama teknolojinin bize sunduğu nimetleri de görmezden gelemeyiz. Öyle ki istediğiniz her alanda kendinizi eğitmeniz mümkün. Bu konuda en iyi platformlardan biri olan Udemy içerisinde sayısız eğitim barındırmakta.

Tabi ki derslerin belirli ücretleri bulunuyor. Tek sefer satın almayla istediğiniz zaman erişim sağlama imkanıyla eğitime ulaşabilirsiniz. Bunların yanı sıra ücretsiz Udemy dersleri olarak da ayrı arşiv bulunmakta. Yükleyici tarafından herhangi ücret olmaksızın sunulan bu setlere erişebilmek için tek yapmanız gereken siteye ücretsiz kayıt olmanız.

Udemy sistemi üyelikten herhangi bir ücret almamakta. Ücretsiz kayıt olduktan sonra sahip olduğunuz derslere göre ödeme gerçekleştiriyorsunuz. Ya da isterseniz sadece ücretsiz olarak yayınlanan eğitimleri takip ederek kendinizi geliştirmeniz mümkün.

İstediğiniz eğitimi direkt arama butonuna yazın ve filtreleme kısmından ücreti free olarak seçin. Böylelikle ücretsiz olarak erişim sağlayacağınız eğitimlere ulaşabilirsiniz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst