Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Udemy’de En İyi İngilizce Eğitim Seti Hangisi?

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
En iyiden önce siz ne kadar kararlısınız aslında önemli. İşin açıkçası ben 4 ay önce bir eğitim seti satın aldım ve hala başlayamadım. Her şeyden önce gerçekten kararlı mısınız? Eğer cevabınız evetse aşağıda ki linkte yer alan seti incelemenizi tavsiye ederim.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol to view URLs content!


Benim tercih etme sebebim devamlı güncel kalması ve eğitimcinin gelen bildirilere cevaplama yapması. Aynı zaman da seti güncel tutarak devamlılık sağlamaya çalışıyor. Hatta bir süre önce seti ücretsiz olarak satın almaya dahi açmıştı sanırım.

Sıfırdan öğrenme konusunda fazla iddialı olan eğitmenimiz. Ancak her şeyden önce gene olayın bizde bittiğini hatırlatıyor. Öyle ki ilk eğitiminde tüm elektronik cihazlarınızın dilini İngilizce yapmanızı istiyor. Böylelikle İngilizceyi hayatınızın içerisine daha sağlam alacağınızı düşünüyor. Bence mantıklı bir hareket…

Telefon en çok kullandığımız cihaz ve kullanım sırasında bir kelime dahi öğrenmek yarar. Bilgisayar iş hayatımızda her daim yakınımız olduğu için onun sayesinden İngilizceye yakınlık duymamız mümkün.

Sadece eğitim vermenin yanı sıra güncel bir liste üzerinden devamlı olarak farklı dizi, film ve belgesel tavsiyeleri gibi farklı öneriler sunmakta. Şu an 12 bin 500’den fazla öğrencisi bulunan eğitmen eğitimini Türkçe olarak gerçekleştiriyor. Ancak ilerlemeye göre özel hazırladığı videolarda sadece İngilizce konuşma gerçekleştirerek anlama becerinizi geliştirmekte.

Anlayacağınız gerçekten kararlıysanız bence sonunda başarı sağlayacağınız bir eğitim. Ben şu yoğunluğu atlatırsam kararlı bir şekilde başlamayı düşünüyorum inşallah. Bence günce bir ders bile size kart ettirecektir.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst