Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Ülke Gündemi Seçim Sonuçlarını Etkileyecek Mi?

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Ülkemizde seçim sonuçları ortalama olarak birbirine yakın çıkıyor. Ancak merak ettiğim son zamanlarda yaşanan olaylar sonrası sonuçlar nasıl değişir?
Verdiğimiz şehitlerin yasını hala tutuyoruz ve unutmayacağız. Ancak bir kesim verdiğimiz şehitler için iktidarı suçlarken bir kesim de Türk'ün yapması gerektiğini savunmakta. Açıkçası şehit haberlerinin siyaset yorumuna kesinlikle kabul etmiyor. Ancak siyasi partilerinde duruma bu bilinçle yaklaşarak ortak bir çözüm üretmesi gerekli.
AKP ve MHP birliğinin birlikte kararlar alarak hareket etmesi bence olması gereken. Diğer siyasi partilerinde birlik olmasada tek görevlerinin Türkiye olduğunun farkına vararak hareket etmesi gerek. CHP söylediklerinde haklıysa bunu tartışma yaratma de Türkiye olarak hareket etmeli. MHP haklıysa sonradan farklı birşey demeden kararlılıkla hareket etmeli. AKP diğer siyasi partilerin dediklerini dikkate alarak ülkemiz için kararlar vermeli.
Herhangi bir partiye bağlı olmayan biri olarak tarafsız yorumum bu şekilde. Sizlerde direkt bir siyasi parti tartışmasına girmeden yorumlarınızı iletirseniz sevinirim. Unutmayın, tek Türkiye tek bayrak var. Siyaset için kavga ettiğiniz o kişiler tarihte olduğu gibi zamanı gelince omuz omuza vereceğiniz kişiler. Omuz omuzadan kastım sadece cephe de savaş değiş. Türk aile yapısı, dostluğu, komşuluğuyla birlik olmayı başarandır.
Olaya sadece yaşadığımız yas yönüyle değil gündemde olan diğer konuları da ele alarak gerçekleştirin. Mesela bana göre en önemli diğer konuda eğitim sistemi. Bunla alakalı ülkemizde kurulumu güvenilir bir düzen hala yok ve çok acil müdahaleye ihtiyaç var.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst