Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Uydusuz TV İzlemek İçin TiViBu İnternet Üzerinden Yayın

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Diğer platformlardan farklı olarak Tivibu direkt olarak uydu gibi kullanılan bir hizmet ve bunun haricine sunduğu ek özelliklerle kullanım avantajı sağlıyor. Olayı kısaca özetlemek gerekirse eviniz uydu kullanımına uygun değil ya da farklı sebeplerden dolayı daha profesyonel bir çözüm arıyorsunuz. Ancak Netflix tarzı olmayan internet aracılığı ile hem ulusal kanallar hem de belgesel, film, dizi olmak üzere birçok kanal seçeneğine kavuşmak hem de farklı izleme imkanlarıyla tanışmak istiyorsanız Tivibu sizin için doğru tercih olacaktır.

Türk Telekom markası altında hizmet veren Tivibu kullanımı için farklı paket seçenekleri bulunmakta. Öncelikle bunlar arasında bir tercih etmeniz gerekli. Sinema, dizi, spor, belgesel gibi seçeneklerin yanı sıra görüntü kalitesi de fiyat değişkenliğine sebep oluyor. Türk Telekom’un direkt olarak internet ile birlikte sunduğu paketler de mevcut. İşte bu benim en sevmediğim durum, sayısız paket seçeneği arasında kaybolarak hangisi uygun diye kararsız kalmak. Türk Telekom özellikle bu konuda en karışık firma diyebiliriz. Birde 2 yıldır devamlı kullanıcı olan size sunduğu fırsatlar ile yeni abonelerin fırsatları farklı oluyor. Bu da rahatsız edici olarak birçok kişinin kapatıp farklı isim ile tekrar abonelik açmasına neden olmakta. Bir şekilde paket seçimini yapmayı başardıktan sonra evinize gelip TV kurulumu gerçekleştirilmektedir.

Artık Tivibu’nuz aktif ve sadece TV değil akıllı cihazlarınızın hepsinde kullanım gerçekleştirmeniz mümkün. Tivibu’nun da sinema, dizi gibi farklı hizmetleri mevcut ancak ayıran en iyi özelliği tekrar izle seçeneği. Canlı yayın sırasında isterseniz yayını durdurup geri alabilir ya da baştan tekrar açabilirsiniz. Veya 3 gün önce yayınlanan dizi ya da programı yayın akışından bularak tek tıkla izleyebilirsiniz. Şahsen bu özellikler benim çok dikkatimi çekmese de televizyondaki dizilerle fazla iç içe olan biri için çok ama çok iyi özellik olmakta. Sadece dizi değil yayın akışında yer alan her şeyi rehberden bulup seçerek tekrar izlemeniz mümkün.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst