Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Uzun etek modelleri

secretgate 

Yetkili
Yönetici
T.C Onaylı
Katılım
21 Ocak 2020
Mesajlar
395
Tepki puanı
4
Golden Thread
2
Puanları
18
Uzun etek modelleri
1589915209946.pngModanın yaz kış parmakla gösterdiği uzun etekler, siz hanımların büyük ilgisini görüyor. Yandan yırtmaçlı, arkadan yırtmaçlı, önden yırtmaçlı uzun etekler yazlık beldelerde hanımların hem hareket özgürlüğünü kısıtlamıyor hem de şık bir görünüm kazandırıyor. Bu arada uzun eteğin daha uzun ve zayıf gösterdiğini belirtmemek olmaz. Tabi ki vücudunuza uygun model ve desen de tercih edilirse. Örneğin; yatay çizgili bir etek sizi olduğunuzdan daha geniş gösterecektir. Bazı hususlar göz ardı edilmezse uzun etek tüm bayanlar için ideal bir tercihtir, doğru vücuda doğru modeller seçildiği takdirde. Uzun etekleri tesettürlü bayanlar, genç kızlar, orta yaşlı hanımlar kısaca her yaş ve kesimden bayanlar tercih ediyor. Askılı bir bluzun altında, gömlekle, bluz-ceket kombinde uzun etekler tercih ediliyor. Postallarla gündelik hayatta kullanılan bir uzun etek üzerine farklı bir tercih ile plajlarda sandaletle de kullanılabiliyor.

Alıcısına birden fazda yerde kullanım sağlaması da artan talebin bir nedenidir. Bunun yanı sıra yazın ince bir kumaşlı uzun etekle; tiril tiril gezerken, kışın kalın kumaşlı uzun etekle; soğuktan korunabilirsiniz. Hanımlar uzun etek kullanımına kışın da büyük ilgi gösteriyor. Bunun nedeni şık bir duruşun yanı sıra eteğin kullanım rahatlığı.

Topuklu ayakkabı ile kombine edilmeye de oldukça müsait olan uzun etekler birçok kadının topuklu ayakkabı ile arasında oluşan seti kaldırmasını sağlıyor. Kendine güvenen ve aynadaki yansımadan memnun olan hanımların, topuklu ayakkabı ile daha güzel yürüdüğü kanıksanamaz bir gerçek.

Sonuç olarak hanımların her alanda uzun etek tercih ediyor. Ve kullanım alanın genişliğinden, rahatlığından, şıklığından oldukça memnunlar. Haydi, sizde hem yazlık hem kışlık uzun etek modelleri seçin ve gardırobunuza değişik uzun etekler ekleyin.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst