Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

vBulletin için SEO Eklentileri

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Arama optimizasyon için kullanacağınız eklentiler sizin işinizi daha kolaylaştırmak da ve doğru kullanım ile hedefinize hızlı ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Ancak eklentiyi yükledikten sonra SEO çalışması bitti her şey tamam diye bir şey yok. Tam aksine asıl eklentiyi yükledikten sonra doğru kurgu gerçekleştirerek çalışmayı başlatmanız gerek.

vBSEO

Başlamadan direkt olarak söyleyeceğim bu eklenti 149 dolarak ücretli olarak satılmaktadır. İsminden de anlayacağınız gibi SEO için kullanılan bir eklentidir. Konu adını düzenli bir şekilde linkte kullanmanızı ve bu şekilde anahtar kelime çalışması yapmanıza yardımcı olmaktadır. Tabi sadece bu değil bunun gibi stratejik olarak kurgu yapabileceğiniz ek özellikler bulunuyor. Doğru çalışmayla bu eklenti sizin hızlı yükselmenize yardımcı olacaktır.

tfSEO

Ücretsiz olması nedeniyle daha çok tercih edilmektedir. vBulletin SEO olarak kullanılan bu eklenti tabi vBSEO kadar etkili diyemeyiz. Ancak ücretsiz olarak kullanacağınız en iyi eklentilerden biri diyelim.

Zoints SEO

Bu eklenti de ismi daha fazla duyulmuş ve ücretsizler arasında daha çok tercih edilendir. Kullanıcı sayısını fazla olduğu için geliştirilmesi daha fazla.

NuSEO

vBulletin SEO eklentisi olarak ücretli kategorisinde satılan bir eklenti. Ama eğer ki ücret ödeyecekseniz başarısını kanıtlamış ve kullanıcı sayısı yüksek olan vBSEO tercih etmeniz daha mantıklı olacaktır. Ayarlamalarıyla alakalı çok basit bir şekilde doküman bulabilirsiniz. Ve yükselmenize daha hızlı yardımcı olacaktır.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst