Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

vBulletin Lisans Fiyatı Ne Kadar?

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
İnternet üzerinde site kurulumda sayısız yardımcı alt yapı sistemleri bulunuyor. Eğer ki forum sitesi kurmak istiyorsanız vBulletin de bunlardan biri. Birçok sayısız forum sitesi tarafından kullanılan script için öncelik merak edilen ücretsiz mi sorusunu cevaplayalım. vBulletin lisanslı bir yazılımdır ve satın alma gerçekleştirmeniz gerek. 249 dolar ödeyerek sınırsız kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. Yani gerçekten uzun süreli bir projeye başlamıyorsanız bu fiyata almanız mantıklı değil. Ancak planlaması yapılmış ve süresiz bir proje içerisine girecekseniz tavsiye edilebilir.

1999 yılından beri geliştirilmeye devam eden yazılım sürekli güncellemelerle sorunsuz hizmet sağlıyor. Yayınlanan her sürüme Türkçe dil klasörü de kısa sürede yayınlanmakta. Tema konusunda oldukça geniş bir seçeneğiniz bulunuyor. Güncelliği sayesinde güvenlikte her zaman üst seviye olmaktadır. Tabi ki her şeyden önce sizlerde önlem alarak eklenti yüklemeleri gibi düzenlemelerde dikkatli olmanız gerekli.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst