Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Volkswagen Türkiye’de Kuracağı Fabrika İçin Hazırlanıyor

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Ülkemizin hem iş imkanı artımı hem de ekonomisi açısından oldukça önemli olarak yeni fabrikayla alakalı gelen yeni gelişmeler sevindir. Volkswagen firması aslında hangi ülkede kurulum işlemini yapacağı konusunda konuyu uzun bir süre askıda bekletti. Fakat uzun süren bir süreç sonunda Alman üretici yeni fabrika kurulumu konusunda Türkiye’yi tercih etti.

Türkiye tercihi sonrasında şehrinde Manisa seçilmesi büyük umutlara neden oldu. Fakat birçok kez alınan erteleme kararı vaz mı geçildi sorularını akla getirdi. Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği Başkanı tarafından yapılan açıklama da Volkswagen’in tercihler arasından en uygun seçenek Türkiye olması nedeniyle farklı alternatif düşünmeden yaşanan aksamalara rağmen Türkiye kurulumunun gerçekleşeceğini açıkladı.

Ki yapılan açıklama doğruluğu Volkswagen’in İzmir Limanı’nda bir alanı bünyesine katmayla artık startın verildiğini gösterdi. Yaşanan ertelemelerle alakalı net açıklama bulunmasa da korkulacak bir durumun olmadığı söylenmekte.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst