Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Whatsapp Güncellemesiyle Karanlık Mod Aktif Oldu

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Facebook tarafından satın alındıktan sonra köklü değişikliklere giden Whatsapp’da güncelleme devam ediyor. Uygulamaya reklam gelecek şeklinde çıkan farklı haberler sonrasında kullanıcı odaklı olarak yenilik geldi. Whatsapp kullanıcıları için karanlık mod özelliği Android ve İOS platformlarında aktif oldu.

iOS 13 ve Android 10 kullanıcılarının direkt uygulama üzerinden bir ayar yapmanıza gerek yok. Yapmanız gereken sadece telefonunuzun karanlık mod ayarlarını gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Ancak Android 9’da direkt uygulamadan ayar yapmanız lazım.

Gözünüzün daha az yorulması için telefon kullanımında ışığı en az hale getirmelisiniz. Whatsapp gelen bu güncellemeyle göz yorgunluğunu engellemiş olacak. Karanlık mod ekrananda çalışmanın yararıysa odaklanma konusunda daha fazla verim alıyorken ayrıca okuma konusunda da daha az yorulmaktasınız.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst