Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Wordpress İletişim Formları Nasıl Oluşturulur

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Site içerisinde farklı iletişim formlarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Ürünlerle alakalı bilgi formu talebi ya da hizmetlerle alakalı iletişim gibi farklı amaçlara uygun formları kolay ve hızlı bir şekilde oluşturmak için Contact Form 7 tercih edebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan bu eklentiden tüm detayları kendiniz düzenleyerek yeni bir form oluşturmanız mümkün. Eklentiler bölümüne giriş sağladıktan sonra aramayla eklentiyi bulup hızlı kurulum gerçekleştirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Gerekli form tasarımını oluşturduktan sonra verilen kısa kodu sayfada istediğini yere ekleyerek formu aktif hale getirebilirsiniz. Spam engelleme içinde Captha tarzı ek uygulamaları aktif hale getirmeniz gerekiyor. Biraz kurcaladıktan sonra eklentiye hakim olacaksınızdır.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst