Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Wordpress Sitesinin Hızı Nasıl Arttırılır?

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Bir sitenin hızı sadece internet hızına bağlı değil bazı alt yapı sorunlarına bağlı olarak değişmekte. Wordpress sitenizde sunucu olarak hiçbir sorun olmamasına rağmen istediğiniz hızı kullanıcıya sağlayamıyorsanız W3 Total Cache bu konuda size yardımcı bir eklenti olmakta.

Öncelikle sitenizin yavaş olması arama motorlarında geriye düşmenize neden olur. Var olan kullanıcılarından işlemlerini yarıda bırakarak çıkmasına neden olur. Bu yüzden W3 Total Cache ile sistemi hız artırmanıza yardımcı olmaktadır.

Kısaca anlatacak olursak eklenti sitenizin bir versiyonu kullanıcı bilgisayarına kayıt eder. Bu şekilde her girmede veri indirme yerine var olan çerezler üzerinden gezinti yapmasını sağlar. Özellikle mobil kullanıcıların hızını doğrudan etkilemesi nedeniyle tercih edilmektedir.
 

Benzer İçerikler

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst