Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Wordpress’de Arama Motoru Optimizasyonu İçin En İyi SEO Eklentisi

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
SEO’nun ne olduğunu artık bilmeyen kalmamıştır sanırım. Site işleri ile uğraşan herkesin ilk amacı arama motoru optimizasyonu yani SEO olmakta. SEO için en iyi alt yapı sistemi de Wordpress olarak tercih ediliyor. Arama motorlarında daha çok ön plana çıkan alt yapı olmasıyla popüler olmakta.

Tabi ki sadece Wordpress SEO için yeterli değildir. Var olan kategorinizde en iyi olmak için içerisinde olduğunuz yarışta ön plana çıkmaya çalışmanız gerek. Bunun için de en iyi SEO eklentilerden Yoast SEO olmaktadır. Ancak detaya inmeden önce bir gerçek var ki sadece Wordpress ya da yüklediğiniz eklentiler de arama motoru optimizasyonu için yeterli değildir. Sürekli olarak değişen algoritma takibini gerçekleştirerek güncel kalmanız gerek.

Yoast SEO ile yayınlarınızın uyumluluk oranlarını kontrol ederek düzenleme gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede en yararlı verileri oluşturmanız mümkün. SEO güncellemelerini takip eden sistemi ile sitenizde de otomatik düzenlemeler gerçekleştirmekte. XML haritalarını da oluşturarak arama motorlarına kayıt edebilirsiniz.

Site sahiplerinin bu ve bunun gibi eklentileri doğru şekilde güncel kullanmak olumlu geri dönüşler sağlayacaktır. Yoast SEO ücretsiz olan eklentilerden biri ancak kullanım sırasında ekstra özellikleri ücret ödeyerek satın almanız gerekli.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst