Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Yasak Elma 68. Bölüm’de Yıldız Leyla’yı Şirketin Ortasında Dövüyor

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Fox TV ekranlarının fenomen dizilerinden Yasak Elma da Halit gene yapacağını yapar ve Yıldız ile olarak tekrar birlikteliğine rağmen Leyla ile bir ilişkiye başlar. Uzun süredir gizli olarak devam eden bu birliktelik nedeniyle Yıldız ile sürekli tartışan ve buna bir anlam veremeyen Yıldız sonunda gerçekleri öğrenir.

10 Şubat günü ekrana gelecek olan yeni bölüm de Yıldız birlikteliğini öğrendiği Halit’e kin kusar. Ve öfkesiyle içini tamamen döker. Halit suçlu olmasına rağmen gene üste çıkmaya çalışsa da bu sefer çocukları da Halit’in karşısında olmaktadır.

Yıldız evi terk eder ve fragmandan anladığımız kadarıyla boşanacaktır. Ama daha fazlasını yaparak Halit’i rezil etmek isteyen Yıldız şirkete gelir. Leyla’yı karşısında görmesiyle direkt olarak ona saldırır. Ve şirketin ortasında Leyla’yı dövmekten beter eder. Halit’i şirketin ortasında rezil ederek bir nebze yaşananlar karşısında öfkesini dindirmiştir. Ancak tam aksine her şey daha yeni başlıyor gibi. Dizide hareketlilik bu yeni gündemle her anı heyecanlı geçecek.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst