Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Yeni başlayanlar için RC Araç seçiminde dikkat edilecekler

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Büyüyüp de oyuncağa merakı olanlar için RC araçlar sınırları zorlayabilmekte. Yaş sınırı olmadan küçükten büyüğe hatta baya büyükler için olan RC araçlar bazen gerçek araçtan bile fazla zevk verebilmekte.

Yeni başlayan biriyseniz bazı bilmeniz gereken detaylar bulunuyor. Siz RC araç ile ne yapmak istiyorsunuz? Hız mı, drift mi yoksa klasik kullanım mı? Seçeceğiniz araç bu özelliğe göre değişmekte. Örneğin hız kategorisinde yer alan bir modeli seçerseniz sınırların en fazlasını zorlamanız mümkün. Hız konusunda bir seviyeniz neredeyse yok denecek kadar fazla. Ama drift meraklısı biriyseniz ve araca farklı tasarımlar uygulamak istiyorsanız bu kategoride yer alan bir araçla bunu başaramazsınız. Yani önce doğru karar ve sonrasında doğru seçim yapmanız gerek. Ben mesela arazi kullanımlarında rahat olan bir araç kullanımında çok keyif almıştım. Farklı arazi ortamlarına rağmen bana mısın demeden yola devam etmesi gerçekten zevk almamı sağladı. Ancak ne yazık ki kendi aracım olma fırsatını yakalayamadığım için kısa süreli bir keyif olmuştu.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst