Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Yeni Hayatın Başlangıcı Evlilikten Korkmayın

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Çoğu genç Evlilikten fazlasıyla korkuyor. Şu an 25 yaşında evlenen birini gördüğümüz zaman çok genç evlenmişsin diyoruz. Geçmişte ise anne babalarımız o yaşta size evebeynlik yapıyordu.
Tabi ki hedefleriniz için gerekiyorsa erteleyin. Gerekli planlamayı doğru yaptığınıza inanıyorsanız bekleyin. Ancak bu süreci yönetirken hayatınızı hiçe saymayın.
Aslında bakarsanız doğru kişiyi seçmeniz halinde evlilik sizi hedeflerinize daha yakınlaşma konusunda hızlandırır. Tabi ki doğru kişiyle. Bu yüzden evlilikten değil de seçeceğiniz kişinin doğru olup olmadığı konusunda emin olmanız gerek. Hedefleriniz konusunda gösterdiğiniz ciddiyetin kat ve kat fazlasını burada gerçekleştirmeniz gerek.
Evlenmek ve çocuk sahibi olmak sizin hayallerinizi yok etmez. Tam aksine hayallerinize sağlam ve kocaman bir amaç ekler. Aile kavramını benimseyerek mücadele edersiniz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst