Neler Yeni

Hoş geldiniz Rüzgar

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?

Soru Sor

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Cevapla

Soruları Yanıtlayın ve Konunuzda Uzman Olun

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Tips
Tips

Youtube Music de Kendi Müziklerinizi de Dinleyeceksiniz

Katılım
22 Ocak 2020
Mesajlar
208
Tepki puanı
11
Golden Thread
0
Puanları
18
Google devi tarafından Youtube Music olarak başlatılan hizmette yeni özellikler gelmeye devam ediyor. Ücretli olarak kullanılan uygulama da istediğiniz müzikleri arşivleyerek internetin olmadığı yerde de dinleme ve izleme şansınız olmakta.

Bunun haricinde yapılan son güncellemeye göre kullanıcı var olan kendi müziklerini de profiline yükleyebilecek. Tam olarak kullanım detaylarıyla alakalı bir açıklama bulunmuyor ki zaten kullanıma sunulmadı. Ancak Google bu girişimiyle Müzik Player’ı da kaldırarak Youtube Music olarak tek kullanım uygulama yaratmaya çalışıyor. Bu benim fikrim tabi.

Kullanıcı sayısı şu an bile hızla artarken Android işletim sistemine gelecek güncelleme sonrasında yeni alacağınız telefonlarda yüklü programlar olarak Youtube Music de bulunacak. Google Play Müzik bu yenilikle tamamen ortadan kalkacak gibi. Uygulamanız aylık ücretiyse 13,99 ₺ olarak başlamakta.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst