Neler Yeni

Hey! Rüzgar.com Aklınıza ne eserse!

Derin bir nefes al, dik dur ve aramıza katıl. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerle irtibata geçebilir ve daha bir çok şey yapabilirsin. TC kimlik onayı zorunlu değil ve bu veri sitede tutulmaz. Sadece güvenilmez kişilerden seni korumak istiyoruz. Ticaret yaparken kimlik onayı yapmış olan kişileri seçmeni öneriyoruz. İstediğin zaman bize istediğin soruyu sorabilirsin. Rüzgar.com'un ve hayatın tadını çıkar.

Kayıt Ol

Kayıt Ol

İlan Ver

Ücretsiz İlan Ver

İletişim

Bize istediğiniz zaman istediğiniz soruyu buradan sorun

2020 Çukurova Rock Festivali İptal Oldu Mu?

ruzgarinsesi

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
175
11
18
Katılım
22 Ocak 2020
Çukurova Rock Festivali her sene daha sağlam bir sahne programı ve daha fazla katılımcıyla bir araya gelmeye devam ediyor. 2020 yılı için planlanan etkinlik planı ise aşağıda yer almakta. Bilet satışlarının hala devam ettiği festival 16 Nisan günü başlayarak 19 Nisan günü son konserlerle toplam 4 gün sürüyor. Bacardi Birbiçer Tesisleri’nde düzenlenecek olan organizasyonla alakalı henüz bir iptal bilgisi bulunmuyor.

Ancak ülkemizin şu zor süreci devam etmesi halinde kaçınılmaz son ile konserin iptal ya da ertelenmesi ihtimaller arasında yer alıyor. Henüz daha konseri yaklaşık bir ay olması nedeniyle açıklama yapılmamış olsa da virüse karşı bu savaşımızın daha uzun süreceği görüşünde olduğum iptal olacağını düşünüyorum. Tabi inşallah daha kısa sürede virüsten kurtulur ve özgürlüğümüzü sağlık için kısıtladığımız şu dönemin içerisinden çıkarız.

çukurova rock festivali.jpg
 

ruzgar

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Kayıtlı Üye
82
3
8
Katılım
13 Ocak 2020
Kadro efsaneymiş. İnşallah iptal olmaz ve o zamana kadar problemler giderilir.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst