Neler Yeni

Hey! Rüzgar.com Aklınıza ne eserse!

Derin bir nefes al, dik dur ve aramıza katıl. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerle irtibata geçebilir ve daha bir çok şey yapabilirsin. TC kimlik onayı zorunlu değil ve bu veri sitede tutulmaz. Sadece güvenilmez kişilerden seni korumak istiyoruz. Ticaret yaparken kimlik onayı yapmış olan kişileri seçmeni öneriyoruz. İstediğin zaman bize istediğin soruyu sorabilirsin. Rüzgar.com'un ve hayatın tadını çıkar.

Kayıt Ol

Kayıt Ol

İlan Ver

Ücretsiz İlan Ver

İletişim

Bize istediğiniz zaman istediğiniz soruyu buradan sorun

Anaokuluna Gönderecek Olsanız da Kreş Şart

ruzgarinsesi

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
177
11
18
Katılım
22 Ocak 2020
Eskiden ne okulu ne kreş vardı biliyorum ama artık zaman eski değil. Evlatlarımızı en iyi şekilde eğitmek tüm önceliğimizi alıyor. Eğer ki imkan varsa iyi araştırarak maddi güç gerektiren katkıları bulunmaktan kaçınmamak gerek. Ancak maddi imkan yoksa da aynı kalitede eğitimi vermeniz mümkün. Sadece doğru kontrol ve gerçek eğitimin önemi çok fazladır.

Geçtiğimiz gün bir abiyle bir sohbet geçti. Konu çocuklarımızdan açıldı iki çocuğundan birini sadece ana okuluna gönderdiği için pişman olduğunu belirtti. Neden dediğim de ise diğer çocuğu hem kreş hem anaokulu eğitimi almış ve o zamanlarda gelişmeye başlayan matematik bilgisi sayesinden şu an çok rahat olduğunu ama kızlarının bu alanda pasif kaldığını belirtti. Bu örnekten yola çıkarsak konuştuğum abi çocuklarını kişilik olarak en iyi şekilde eğiteceğini düşünse de eğitim konusunda destek almayı tercih etmiş. Sizlerin bu konuda vermesi gereken karar kreş için müsait misiniz yoksa kendi planınızı çıkararak kendi eğitiminizi mi gerçekleştireceksiniz.

Eğer ki kreş harici bir düzen kurmak istiyorsanız gerçekten iyi araştırma yaparak doğru planlama yapmanız gerek. Belirli aralıklarla o kreşlerde ki kalabalık ortamı yakalatarak sosyalleşmesini de sağlamanız gerek.

Nitekim anaokulu devletimiz tarafından da desteklenen ve devlet okullarından var olan bir eğitim olurken kreş konusunda da geri durmayarak vereceğiniz kararı uygulamaya almanız gerekli. Maddi olarak yapılan tüm her şeyi kenara bırakıp en önemlisinin anne, baba ve çocuk ilişkisinin doğru kurularak temel eğitimi gelişimini ilerletecek şekilde doğru planlamanız.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst