Neler Yeni

Hey! Rüzgar.com Aklınıza ne eserse!

Derin bir nefes al, dik dur ve aramıza katıl. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerle irtibata geçebilir ve daha bir çok şey yapabilirsin. TC kimlik onayı zorunlu değil ve bu veri sitede tutulmaz. Sadece güvenilmez kişilerden seni korumak istiyoruz. Ticaret yaparken kimlik onayı yapmış olan kişileri seçmeni öneriyoruz. İstediğin zaman bize istediğin soruyu sorabilirsin. Rüzgar.com'un ve hayatın tadını çıkar.

Kayıt Ol

Kayıt Ol

İlan Ver

Ücretsiz İlan Ver

İletişim

Bize istediğiniz zaman istediğiniz soruyu buradan sorun

AÖF Sınavları Ertelendi Mi? Ne Zaman Yapılacak?

ruzgarinsesi

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
182
11
18
Katılım
22 Ocak 2020
Dünyayı saran Korona virüsü kaçınılmaz son olarak ülkemize de giriş yaptı ve ciddi oranda yükselişe devam ediyor. Buna bağlı olarak bakanlıklar tarafından farklı önlemler alınmaya devam ederken ÖSYM’de birçok sınavı ertelemişti. Ancak AÖF tarafından bu konuda herhangi bir açıklama henüz yayınlanmadı.

Normal şartlar altında 18 ile 19 Nisan tarihinde yapılacak olan sınavın ertelenmesi muhtemel görünüyor. Dezenfekte veya çok sıkı maska gibi farklı önlemler alınsa da birçok kişinin sınava katılım göstermesi zor. Ki şu anda ilköğretim ve üniversite olmak üzere diğer tüm eğitim birimlerinde alınan ara kararına bağlı olarak AÖF’de de mutlak bir erteleme gerçekleşmesi bekleniyor.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst